-
OSTAMME HENKILÖ-JA PAKETTIAUTOJA REILUA KÄTEISKAUPPAA SOITA JA TARJOA. MEILTÄ MYÖS RAHOITUS. AUTOKAUPPAA JO VUODESTA 1985 ALKAEN. TIEDUSTELUT AUKIOLOAIKOINA.
Ilmoitustyyppi Myydään Toimistomaksu 90 € Sijainti Nokia, PirkanmaaRekisterinumero DCO-566 Vm./Rek. vuosi 2003 (käyt.ott. 2-2003) - Rekkari logo
- Tarkista rekisteritiedot. Saat auton tarkat tekniset tiedot ja historian omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Alkaen 2,90€. Tarkista tiedot tästä >
Sisätilat ja mukavuudet
JääkaappiKasetti WCKasettiverhotLattiamatot asunto-osassaLiesiMikroaaltouuniPakastelokeroParivuodePesuallasMuut
Trumatic
Tekniset tiedot
Pituus: 6,60 mKokonaismassa: 1 250 kgVuodepaikkoja: 4
Lisätiedot
Asuinosan ilmastointi. Truma ilmakeskuslämmitys.
Yleisilme ok. Normaalia kulumaa, kyseessä käytetty 21 vuotias vaunu joten kannattaa tulla itse tutkimaan. Meidän toimesta ei ole mittailtu kosteuksia tai muuta (vanha vaunu)
Ulko ovea korjattu joskus edellisen toimesta.
RAHOITUS JOPA ILMAN KÄSIRAHAA
Rekisteritiedot
Tarkista auton tarkat tekniset tiedot, historian omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Alkaen 2,90 €.Tarkista tiedot RekkariNettikaravaani.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:7499 €Fendt Saphir 500 Asuinosa ilmastointiDCO-566, Nettikaravaani ID 1638344