Tästä lastenhuonemalli, missä on toimiva pohjaratkaisu. Tilava U-ryhmä edessä, keittiö, mistä mahtuu kulkemaan, parisänky ja takana lastenhuone kerrossängyllä ja pienellä pyötäryhmällä.
Kerrossängyn alasängyn saa käännetty ylös ja sieltä löytyy salainen leikkipaikka liitutau...Lue lisää »
Tästä lastenhuonemalli, missä on toimiva pohjaratkaisu. Tilava U-ryhmä edessä, keittiö, mistä mahtuu kulkemaan, parisänky ja takana lastenhuone kerrossängyllä ja pienellä pyötäryhmällä.
Kerrossängyn alasängyn saa käännetty ylös ja sieltä löytyy salainen leikkipaikka liitutauluineen. Lastenhuoneen pikku pöytäryhmästä voi tehdä myös yhden vuoteen.
Vaunu ollut meillä kesäisin pääsääntöisesti kausipaikalla ja kerran kesääs reissussa, joten vaunua ei ole kovinkaan paljon vedetty.
Uudet renkaat vaihdettu kesällä 2017.
Kosteusmittaus on tehty tänä kesänä. Vaunu on kuiva.
Trumatic- lämmittimessä on sähköpatruuna ja lisäksi puhallus tehoa parannettu lisäämällä toinen puhallin. Myös etuikkunan ympäristön eristystä parannettu. Tarkenee hyvin myös pikkupakkasilla.
Vaunusta löytyy invertteri. Ei aina tarvitse ulkoista sähköä. Lastenhuoneessa ja keittiössä on USB-pistokkeet.
Mukana tulee täysimittainen etuteltta. Teltan syvyys 3m. Teltasta löytyy tilaa, jotta voi sisustaa viihtyisän kesähuoneen. Reissaamista varten mukana tulee myös omnistoren 4,5 m pussimarkiisi.
Kahden pyörän teline löytyy aisan päältä.
Lisätietoja voi kysellä soittamalla alla olevaan numeroon. Piilota »