Hakemaasi auto ID-numeroa tai rekisterinumeroa ei löydy. Jos käytit rekisterinumeroa hakukriteerinä auto saattaa jäädä löytymättä jos myyjä ei halua rekisterinumerotietoa näytettävän.
-
Kabe Smaragd
XL KS | ALDE, aurinkopaneeli, pp-teline **RAHOITUSKORKO 1,99%**
ID 1673038.
MatkailuvaunuAloita matkasi meiltä!Ilmoitustyyppi Myydään Sijainti Ylivieska, Pohjois-PohjanmaaKatsastettu 9-2024 Päivitetty 24.02.2026 Vuosimalli 2006 - Rekkari logo
- Tarkista rekisteritiedot. Saat auton tarkat tekniset tiedot ja historian omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Alkaen 2,90€. Tarkista tiedot tästä >
Sisätilat ja mukavuudet
ParivuodeStereot: radioMuut
AldeAurinkopaneeliEristetty harmaavesisäiliöLattialämmitysPyörätelineSähköpatruuna
Tekniset tiedot
Pituus: 7,02 mLeveys: 2,50 mKokonaismassa: 1 500 kgOmamassa: 1 210 kgVuodepaikkoja: 4
Lisätiedot
Katso kattavammat tiedot sivuiltamme:https://www.procaravan.fi/ajoneuvot/kabe-sma...
Parivuode
Alde
Aurinkopaneeli
Eristetty harmaavesisäiliö
Nettikaravaani.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:16990 €Kabe Smaragd XL KS | ALDE, aurinkopaneeli, pp-teline **RAHOITUSKORKO 1,99%**Nettikaravaani ID 1673038
Myyty