-
3 kk
Ilmoitustyyppi Myydään Sijainti Joensuu, Pohjois-KarjalaRekisterinumero DRY-972 Päivitetty 13.06.2025 Vm./Rek. vuosi 2022 (käyt.ott. 10-2022) - Rekkari logo
- Tarkista rekisteritiedot. Saat auton tarkat tekniset tiedot ja historian omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Alkaen 2,90€. Tarkista tiedot tästä >
Sisätilat ja mukavuudet
Ilmastointi: AutomaattinenJääkaappiKasetti WCKasettiverhotKerrossänkyLattiamatot asunto-osassaLiesiLämminvesiboileriMarkiisiPakastelokeroParivuodePesuallasStereot: BluetoothSuihkuMuut
AldeErikoisvanteetKattoluukkuLattialämmitysNestekiertolämmitysSähköpatruunaTukijalat
Tekniset tiedot
Pituus: 7,91 mLeveys: 2,50 mKokonaismassa: 2 000 kgOmamassa: 1 400 kg
Lisätiedot
Hyvin varusteltu ja tyylikäs Knaus vaikka ympärivuotiseen käyttöön!
Etuosassa parivuode.
Keskellä tilava sohvaryhmä ja keittiötilat. Korkea jääkaappi/pakastin.
Takaosassa kerrossängyt ja WC-tilat varustettuna erillisellä suihkutilalla.
- Alde-nestekiertolämmitys kaasulla tai sähköllä + nestekiertoinen lattialämmitys
Rekisteritiedot
Tarkista auton tarkat tekniset tiedot, historian omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Alkaen 2,90 €.Tarkista tiedot RekkariTäyden palvelun caravanliike Joensuussa. Edustamme parhaita saksalaisia merkkejä kuten Dethleffs, Sunlight, Knaus, Weinsberg, T@B sekä meiltä myös näppärät katsastusvapaa Kulkuri-vaunut.
Täyden palvelun caravanliike Joensuussa. Edustamme parhaita saksalaisia merkkejä kuten Dethleffs, Sunlight, Knaus, Weinsberg, T@B sekä meiltä myös näppärät katsastusvapaa Kulkuri-vaunut.
‹ PiilotaCaravanliike: Jokicaravan Oy
Paras aika tavoitella: 9-20-
Marko Karhapää
-
Matti Silvennoinen
Nettikaravaani.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:36800 €Knaus Südwind 580 QS // 3-kerrosvuoteet, ilmastointi, markiisi, ymDRY-972, Nettikaravaani ID 1652258