-
Ilmoitustyyppi Myydään Alustavalmistaja Mercedes-Benz Moottori 3.8 l, Diesel Mittarilukema 284 306 km Vetotapa Takaveto Vaihteisto Manuaali Sijainti Seinäjoki, Etelä-PohjanmaaVuosimalli 1978 - Rekkari logo
- Tarkista rekisteritiedot. Saat auton tarkat tekniset tiedot ja historian omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Alkaen 2,90€. Tarkista tiedot tästä >
Lisätiedot
Kesken jäänyt projekti halvalla pois, kun ei ole enään paikkaa, missä tehdä loppuun. Leimalle pitäisi hitsata. Lisätiedot soittamalla tai Whatsapp.
Nyt auto eristeiden hinnalla nopeimmalle.
Auton eristämiseen käytetty 30 litraa nanoter condense eristettä seiniin ja kattoon, joka eristää ja estää kondessia. Seinissä ja katossa sen lisäksi 50mm xps eristelevy ja lattiassa 100mm. Auton takaosassa nukkumatila kahdelle, jossa nanoter eriste+ armaflex. 30l käyttämätön lämminvesivaraaja, jääkaappi ja kaasuliesi. Auto on ajokuntoinen ja kesällä ajettu Porvoosta Seinäjoelle. Kesällä laitettu jarruputket, valoja ja öljyt yms.
Nettikaravaani.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:1000 €Mercedes-Benz 508, Mercedes-Benz Ajoneuvoluokka MUUNettikaravaani ID 1669633
Myyty