-
Dethleffs Fortero, Ford
ID 1673815.
Puoli-integroitu matkailuautoIlmoitustyyppi Myydään Alustavalmistaja Ford Moottori 2.0 l, Diesel Mittarilukema 230 000 km Vetotapa Etuveto Vaihteisto Manuaali Sijainti Joensuu, Pohjois-KarjalaKatsastettu 6-2025 Päivitetty 09.04.2026 Vuosimalli 2003 - Rekkari logo
- Tarkista rekisteritiedot. Saat auton tarkat tekniset tiedot ja historian omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Alkaen 2,90€. Tarkista tiedot tästä >
Turvallisuus
ABS-jarrutSisätilat ja mukavuudet
JääkaappiKasetti WCLattiamatot asunto-osassaLiesiPesuallasSuihkuSähkökäyttöiset ikkunatTV-antenni tai lautasantenniMuut
TrumaticTurbo
Tekniset tiedot
Nopeusrajoitus: 100 km/hVuodepaikkoja: 2Rek. henkilömäärä: 4Ovien lkm: 2
Lisätiedot
Hyväkuntoinen pariskunnalle sopiva mökkiauto joutaa myyntiin vähäisen käytön takia.
2025 ajettu n.1000km, eli ei käyttöä enää itsellä.
Vain kesärenkaat, ei ajettu talvella minulla ollessa.
Säilytetty katon alla liiterissä.
Vaihtoehtoisesti vaihto puolipitkän umpikoriseen kevytkuorma autoon, tai vaihtoehtoisesti katsastusvapaaseen vaunuun.
Mielellään, jos keksit jotakin muuta kysyttävää, kun jakopääremontti. Taitaapa olla ketjukone, mutta on sekin joskus vaihdettava.
Muutama kuva lisää nyt päivänvalossa otettu.
Nettikaravaani.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:15000 €Dethleffs Fortero, FordNettikaravaani ID 1673815
Myyty Nettikaravaanin kautta