-
Kokenut ja Kattava!
Ilmoitustyyppi Myydään Sijainti Tuusula, UusimaaVm./Rek. vuosi 2025 - Rekkari logo
- Tarkista rekisteritiedot. Saat auton tarkat tekniset tiedot ja historian omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Alkaen 2,90€. Tarkista tiedot tästä >
Tekniset tiedot
Pituus: 6,61 mLeveys: 2,20 mKokonaismassa: 1 300 kgOmamassa: 1 193 kgVuodepaikkoja: 4
Lisätiedot
Uusi 2025 mallin pieni kevyt erillisvuode mallin Hobby
Trumatic ilmakeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
Erillisvuoteet muuttuu tarvittaessa isoksi parivuoteeksi
Rekisteritiedot
Tarkista auton tarkat tekniset tiedot, historian omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Alkaen 2,90 €.Tarkista tiedot RekkariK&K Kivinen Oy on vuonna 1993 perustettu täyden palvelun matkailuajoneuvoliike toisessa sukupolvessa. Yritys toimii Tuusulassa.
K&K Kivinen Oy on vuonna 1993 perustettu täyden palvelun matkailuajoneuvoliike toisessa sukupolvessa. Yritys toimii Tuusulassa.
‹ PiilotaCaravanliike: K&K Kivinen Oy
Paras aika tavoitella: 9-17-
Karo Kivinen , Caravan MyyjäNeliökuja 5 , Tuusula
-
Jari Hakkarainen klo.15- , Caravan MyyjäNeliökuja 5 , Tuusula
Nettikaravaani.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Soita:33310 €Hobby 460 DL On Tour HOBBYN PIENIN ERILLISVUODEMALLiNettikaravaani ID 1644480